W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kadra

Dyrektor Zespołu Szkół – mgr Maciej Mądzik

Wicedyrektor – mgr Agnieszka Łutczyk

Pedagog szkolny – mgr Ilona Michta

Nauczyciele wychowania przedszkolnego:

                  mgr Wanda Dulęba
                  mgr Izabela Stobiecka 

           

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:    
    
   mgr Ewa Grabowska
   mgr Renata Nowak
   mgr Marta Redlica
    mgr Joanna Zapart
    mgr Barbara Kowalik




               Nauczyciele religii:            
religia       

       
   ks. Piotr Kucharz
   mgr Agnieszka Bojarska
   mgr Irena Obara


Nauczyciele przedmiotów:
   
  

    język polski -   mgr Iwona Domagała
                          mgr Agnieszka Odzimek
                          mgr Anna Jasińska

                          mgr Partycja Ledwójcik

  

      język angielski - mgr Paulina Grudniewska
                              mgr Barbara Tomalska
                              mgr Magdalena Sendera
                              mgr Magdalena Mojecka

          

            język niemiecki  -  mgr Alicja Grabka
                                       mgr Urszula Niziołek

                                       mgr Izabela Paszowska

 

            historia i społeczeństwo - mgr Jolanta Góźdź     
                                                  
mgr Sławomir  Szczepański          
            wiedza o społeczeństwie 
mgr Paweł Jarosz  
                                                  

 

               geografia - mgr Paweł Jarosz

 

    

         przyroda - mgr Anna Kopytek
                          mgr Maria Zdeb


                   biologia -
   mgr Maria Zdeb

                                 
                         chemia - mgr Klaudia Przeorska
                                     


                    matematyka - mgr Marzena Piasta
                                           mgr Iwona Świszczorowska
                                           mgr Anna Kopytek
                                           mgr Karolina Zawisza

                          

                            fizyka -    mgr Karolina Zawisza

                                          

                 plastyka, technika -   mgr Maria Marzec -Garbala
                  zajęcia artystyczne
, muzyka - mgr Grzegorz Jasiński




                 edukacja dla bezpieczeństwa - mgr Maria Zdeb
                 wychowanie do życia w rodzinie
- mgr Beata Osman
   

                   wychowanie fizyczne mgr Małgorzata Pawelec
                                                    
mgr Eligiusz Matla
                                                    
mgr Artur Baran
                                                     mgr Sławomir Szczepański
                                                  
                mgr Jerzy  Okulski
           
   

           informatyka -  mgr Jolanta Żaczek
                                  mgr Izabela Paszowska


                                                                         Nauczyciele świetlicy:
                
                                                                         mgr Alicja Plicner
                                                                         mgr Jolanta Żaczek
                                                                         mgr Teresa Chrzęszczyk


                                                                       Nauczyciele biblioteki: 

                                                                                       mgr Jolanta Góźdź
                                                                                       mgr Agnieszka Chrząszcz

 

Punkty Przedszkolne:

Maluchy:

Joanna Kluba
Anna Chudzik

Starszaki:

Ilona Przeorska
Dagmara Wanat-Ziomkiewicz